Air Hockey

Air Hockey Oyun parklarında olmazsa olmaz en çok iş yapan oyun makineleri listesinde birinci sıradadır.Her yaş müşteri grubuna hitap eden eğlenceli bir oyun makinesidir.”Havalı Hockey” oyun masası jeton yada para atıldığında içerisinde bulunan hava kompresörü sayesinde hava üfleyerek, masadaki diski daha kaygan ve hareket kabiliyetinin artmasını sağlamaktadır.Oyuncular karşılık olarak Tutmaç lar sayesinde diski karşı tarafın kalesine atmaya çalışarak oynar.

Atılan gol sayısına göre yada oyun süresine göre de oyun biter.Ebatları oyuncu yaşlarına ve oyuncu sayılarına göre değişir. Çocuklar için özel tasarım masası vardır, çocukların daha rahat oynaması için tasarlanmış  air-hockey masaları hem yetişkinler hemde çocuklar için vazgeçilmez bir eğlence kaynağı olmuştur.

Air Hockey Modelleri

Yerli ve ithal üretim olarak, 2 ana model vardır.Bunlarında alt modelleri iç-dış mekan olarak iki gruba ayrılmaktadır. İç mekanlar için üretilen ürünler normal kapalı ortamlarda çalışması için tasarlanmıştır.Dış mekan için üretilen makineler ise daha sert iklimlerde tüm hava,su vb şartlar da çalışması için özel olarak tasarlanıp üretilmektedir.

Yerli Üretim 1.Model (Paslanmaz)

1.Model Fiyatı
3.950TL+KDV

Yerli Üretim  2.Model

2.Model Fiyatı
2.500TL+KDV

Yerli Üretim  3.Model (Paslanmaz)

Yerli Üretim 3.Model
4.950TL+KDV

Diğer Modellerimize Buradan Ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hızlı Teklif Al

Ürün hakkında sorular yada teklif almak için