Hakkımızda

Sego Game otomasyon Yazılım Turizm Sanayi Ticaret İthalat İhracat Limited Şirketi

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik hizmet ve ürünler sunan, ticari faaliyetler işlevselliğini arttıran ve kendini sürekli geliştiren,Planet Games Grubu girişimci yenilikçi ve sorumluluk taşıyan vizyoner ruhuyla 1996 yılında kurulmuştur.Oyun ve eğlence merkezi işletmeciliği sektöründe başladığı faaliyetlerine; kısa sürede satış,servis ve danışmanlık hizmetleri de vererek sektörsel büyümeye katkıda bulunmuştur.Daha sonrasında üretim,ar-ge,yazılım ve programlama alanlarını da ekleyerek bir Şirketler Grubu haline gelmiştir.

planet game

Planet Games,geçen yıllar içerisinde yurt içinde ve yurt dışında  birçok farklı projeye imza atmıştır.Kısa sürede gerçekleşen bu hızlı büyüme, zamanla istikrara dönüşmüş Planet Games  sektörünün saygın ve güvenilir kuruluşları arasındaki yerini almıştır.


Sego Game

Planet Games : Bir  “Sego Game” otomasyon Yazılım Turizm Sanayi Ticaret İthalat İhracat Limited Şirketi Kuruluşudur.


ikitelli organize Saniyi bölgesinde  500mk  imalathanemiz, Sultangazi’de 2 katlı 250mk  merkez ofisimiz ve atölyemiz ile , siz değerli müşterilerimize hizmet vererek , yerli “Oyun Makineleri”  üretiyoruz.!

Başlıca Hizmetlerimiz

Kuruluşumuzun ilk günkü heyecanıyla, kaliteli ve sağlam oyun makineleri üretiyoruz.Her daim üretiğimiz ve ithal ettiğimiz ürünlerin arkasında durarak, oyun makinaları sektörüne katma değerler sağlıyoruz.

Oyun makineleri konusunda uzmanlığımızla gurur duyan bir Planet Games ailesiyiz. Bu ailemizde barındırdığımız uzman teknik ekip kadromuz da ;

1 – Elektronik Mühendisimiz.

1- Bilgisayar Mühendisimiz.

4-Elektronik Teknisyeni

2-Mekanik Teknisyeni

1- Polyester Döküm ve Onarım Ustamız

Bulunmaktadır.

Müşterimiz dahi olmasanız teknik destek konusunda size yardım etmekten gurur duyarız.

Proje Danışmanlığı hizmetimiz; Eğlence endüstrisi için tamamlayıcı çözümler sunmaktayız. Fizibilite çalışmaları, implementasyon süreçleri, oyun makineleri nin ve eğlence makinası ünitelerinin yerleşimi-kurulumu ve mekan yönetiminin temel prensiplerinin her biriyle ilgili projelendirme çalışmalarını titizlikle  yürüterek,size en uygun oyun makineleri ni  seçip kurulumu gerçekleştiriyoruz. Anahtar teslim proje hizmeti veriyoruz.Softplay ve top havuzları içinde, konusunda uzman ekibimiz gerekli çalışmaları yaptıktan sonra,örnek projeleri ön-izleme formatında hazırlayarak sunumlarımızı yapıyoruz. Karar aşamasından sonra sorunsuz bir şekilde işimizi teslim ediyoruz.Oyun ve eğlence merkezi olarak düşündüğünüz mekanın inşaat,dekorasyon ve zemin kaplama işleri içinde,konusun-da deneyimli inşaat mühendislerimiz hizmetinizdedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Fiyatlarınıza Vergiler Dahil mi?
Listelenen ürünlerde KDV vergisi görüntülenemez,fakat satın alma sayfası yada sırasında KDV vergisi eklenir.
Ürün Fiyatına Taşıma ve Kurulum Dahil mi?
Satın almış olduğunuz ürünlerin tamamı,depo teslim fiyatıdır.Anlaşmalı kargo firması ile alıcı ödemeli gönderim yapıyoruz.Kurulum bedeli almıyoruz.

Kargolar Ücretsiz Mi ?
Tüm kargo firmaları ile ucuz kargo anlaşmamız vardır.Ürünlerimize kargo fiyatı dahil etmeden,depo teslim fiyatını sizlere sunmaktayız.Bu yüzden kargo ücreti alıcı tarafından tahsil edilmektedir.

Kurulum Hizmetini Nasıl Alırım?
Bizden satın almiş olduğunuz ürünler için ek kurulum ücreti talep etmiyoruz,Şehir dışı ve 1 günden fazla sürecek olan kurulumların,yol yemek ve konaklama masraflarını talep ediyoruz.

Teknik Servis Desteğiniz Nasıl?
Teknik ekimiz 7/24 telefon desteği vermektedir. Konunun çeşitliliğine göre uzmanlarımız devreye girmektedir.

Jeton - Para Kanalları Garantisi Varmı ?
Faturalı olarak aldığınız tüm ürünlerimizin garantisi vardır. Jeton kanallarını da garantili olarak veriyoruz. Genellikle jeton-para kanallarına dış müdahale yapılarak ( yabancı cisim sokmak, su alması,kabloların kopması vs gibi hasarlar) zarar görmüş olarak bize gelmektedir. Bu gibi durumlar garantiye hiç bir yerde girmez. Sigortalatmanız gerekiyor. Örnek:Bir araba alıyorsunuz sıfır ve garantisi var, lastik patlaması sorununda garantiye götüremezsiniz.:)

Kiralama Hizmeti Yapıyor musunuz ?
Öncelikli olarak, İstanbul içi yerlere oyun makinesi kiralama hizmeti veriyoruz.

Senetle Satış Yapıyor musunuz?
Senetle satışımız maalesef yok. Kredi kartınıza taksitle yada çek ile satışlarımız vardır.
Taksitli Satış Yapıyor musunuz?
Kredi kartınız ile 9 aya kadar. Leasing lı olarak da, daha uzun vadeli satışlarımız vardır.