SATIŞ ve ÖDEME ŞARTLARI

Şirketimize yazılı sipariş verildiği andan itibaren müşteri aşağıda yazılı maddeleri aynen kabul etmiş sayılır. Sözlü görüşmelerde yapılan anlaşmalar yazılı teyid edildiği takdirde geçerlilik kazanır.

 

GEÇERLİLİK SÜRESİ

Firmamız www.oyunmakineleri.net sayfasında yer alan ürünlerin ya da hizmetlerin içerik ve fiyat bilgilerini önceden bildirmeden değiştirme ve kaldırma hakkına sahiptir.

FİYATLAR

Satışlarımız peşin ödeme esasına göre düzenlenmiştir. Web sayfamızda yer alan ”$” işareti olan ürünlerin fiyatı ABD Doları, “€” işareti olanların fiyatı Euro ve ”TL” işareti olan ürünlerin fiyatı Yeni Türk Lirası cinsindendir. Web sayfamızda yer alan fiyatlara KDV (%18) oranı eklenmemiştir. Fiyatlara KDV ayrıca ilave edilecektir.

KUR

Döviz cinsinden belirtilen fiyatların TL karşılıkları; sipariş veya fatura tarihindeki serbest piyasa döviz satış kuru esas alınarak hesaplanır.

ÖDEME

Ödemeler banka havalesiyle veya mal tesliminde nakit olarak, yada kredi kartı ile taksitli tek çekim olarak olarak yapılır.(komisyon ve taksit sayıları bankanıza göre değişim gösterebilir.Kredi kartı ödemeleri için lütfen bizimle iletişim e geçiniz.

Genel Şartlar: Fiyatlarımız İstanbul “Sultangazi” depo teslimidir.Satış sonrası iç nakliye, şantiye yatay ve dikey taşımaları ALICI‘ya aittir.

Not: Kapıda ödeme sistemimiz yoktur.

SİPARİŞ ve TESLİMAT KOŞULLARI

Web sitemizde yer alan interaktif Soru Öneri formu kanalıyla siparişinizi müşteri temsilcilerimize bildirebilirsiniz. Malzemelerin teslimat yeri, depo teslim fiyatlarıdır.. Kargo veya kurye ile gönderilen ürünlerin nakliye masrafları ve sigorta ettirilmesi müşteri yükümlülüğündedir.Stoklarımızda olan ve teslim sürelerinin beyan edildiği ürünler beyan edilen  günde kargoya  verilmiş olur. Olası aksilik ve beklenmedik durumları olursa sipariş  tamamlanmadan müşteriye bildirilmiş olur. Kargonun size ulaşması  en fazla 5  iş günüdür. Ödemesi onaylanmayan hiç bir ürün kargoya  verilmez.

ÜRÜN GARANTİ KOŞULLARI

‘Planet Games ‘ çatısı altında satışa sunulan tüm ürünler taşıdıkları markanın garantisi altındadır. Firmamızdan satın aldığımız ürünler, fatura tarihinden itibaren 2 yıl garantilidir.

– Elektrik arızalarında kaynaklanan nedenlerden bozulmuş,
– Garanti etiketleri yırtılmış,
– Fiziksel olarak zorlanmış,
– Pinleri, PCB kartları, konnektörleri hasarlı,
– Başka ürüne ait BIOS güncellemesi yüklenmiş,
– Kurcalanmış, tamir edilmeye çalışılmış,
– Kılavuzlarda belirtilen kullanım şartlarına uyulmadan kullanılmış,
ürünler garanti kapsamı dışındadır.Daha fazla detay için lütfen burayı tıklayınız

ÜRÜN İADE/DEĞİŞİM KOŞULLARI

– İlk kullanım sırasında arızalı olduğu Planet Games Teknik Servis tarafından onaylanmış

Satın aldığınız ürünleri Planet Games faturasını ibraz etmek şartı ile 10 gün içinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.

  • Parayla çalışan otomat sistemlerinde koşulsuz 10 gün iade seçeneği; Kargo ve nakliye masrafları alıcı tarafından ödenir.Ürünlerin zarar görmemiş  olması gerekmektedir.Darbe almış zarar görmüş ve yıpratılmış ürünler iade kabul edilmez.

İade veya değişim talebinizin geçerli olabilmesi için eğer ürün ambalajsız satılıyorsa yıpratılmamış; eğer ambalajlı satılıyorsa orijinal ambalajı içinde olmalıdır. İade sırasında ambalajı, dokümanları ve/veya standart aksesuarları eksik ya da hasarlı olduğu tespit edilen ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Ürün iadelerinde yukarıdaki şartlar yerine getirildiği zaman, ( ürünün bize  gelip gerekli kontrollerin sağlanması ) 5  iş günü içerisinde beyan edilen hesap numaranıza  ürün bedeli iade edilir.

(Yarı iletken ürünlerin iadesi mümkün değildir.)

Garanti kapsamındaki bir ürünün arızalı olduğu ve arızasının Planet Games teknik servisi tarafından giderilemeyeceği tespit edilirse muadil bir ürünle değiştirilir. Değiştirilecek ürün Planet Games stoklarında mevcut değilse, ürünün fatura miktarı müşteriye geri ödenir. Firmalar tarafından iade edilen ürünler ancak iade faturası ile geri alınır. Kargo aracılığıyla gönderilen iadeli malların kargo bedeli müşteri tarafından ödenir. Planet Games tarafından kargo ile müşteriye hatalı gönderilen ürünlerin iade edilmesi halinde kargo bedeli Planet Games tarafından ödenir.Bu sebepler hariç iade kabul edemiyoruz.

Internetden satın alınan ürünlerde, yukarıdaki şartlar müşteri tarafından  kabul edilmiş olup sözleşme yerine geçmektedir.  Depomuzdan elden teslim alınan ürünler  için  ıslak  imzalı sözleşmemiz yapılmaktadır.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1