Fiber Boks Makinesi

Fiber Boks Makinesi; Karbon elyaf, diğer adıyla karbon fiber ipliksi, teknoloji ürünü olan bir maddedir. Katran, naylon ve orlondan oluşan fiber malzeme çelik malzemeden 4.5 kat daha hafif olup 3 kat daha dayanıklı olması kullanım alanlarını arttırmaktadır. Günümüzde karbon elyaf uçaklarda, roket sistemlerinde, uydularda, yarış arabalarının iskelet sisteminde yaygın olarak kullanılmaktadır.fiber boks makinesi

Airbus, Boeing gibi önde gelen havacılık firmaları da uçakların imalatında karbon elyaf teknolojisini yaygın olarak kullanmaktadır. Karbon elyaf dünyada sadece 40 bin ton üretilebilen büyük öneme sahip karbon elyaf ABD, Japonya, Almanya, İngiltere, Fransa, Macaristan, Tayvan ve Çin tarafından üretilmektedir.

Günümüzde ülkemizde de üretimi başlayan karbon elyaf, deprem bölgelerindeki binaların yapı güçlendirmelerinde sıklıkla kullanılmaya başlanmıştır. Karbon elyaf inşaat sektöründe cephe kaplamalarda kullanılmasıyla beraber enerji sektöründe de tercih edilmektedir. Karbon fiberin ipliksi yapısı çelikten daha dayanıklı bir hale getirmektedir.

                    Fiber Boks Makinesi

Karbon elyafın avantajlarına bakarsak; öncelikle karbon elyaf yapısı bakımından hafifliği nedeniyle oldukça kullanışlıdır. Daha hafif donanım ile daha fazla verim alındığı unutulmamalıdır (Havacılık, otomotiv vb.). Oksitlenme gibi bir sorunu olmadığından görsel olarak çekici olmaktadır. Bununla beraber uzun ömürlü olması sebebiyle de tercih sebebidir. Karbon elyafın yoğunluğu çeliğe oranla düşüktür. Bu da karbon elyafı yüksek ağırlık oranı gerektiren uygulamalar için eşsiz bir malzeme yapmaktadır.

Boks makinesi kartı ve mekanik ekipmanları 2 yıl garantilidir.  Skor board kırılmaz pleksi ile güçlendirilmiştir modellerimizde isteğe bağlı olarak opsiyonel olarak eklenebilir…

 


Diğer Boks Makineleri Modelleri İçin Lütfen Tıklayınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM

 1. Emre Satık dedi ki:

  fiyat nedir

  1. Planet Games dedi ki:

   Merhaba güncel katalog ve fiyat bilgimize https://oyunmakineleri.net/online-katalog/ bu adresten 7-24 ulaşabilirsiniz.

 2. Emre Satık dedi ki:

  fiyat nedir efendim

  1. Planet Games dedi ki:

   Merhaba güncel katalog ve fiyat bilgimize https://oyunmakineleri.net/online-katalog/ bu adresten 7-24 ulaşabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?