Planet Oyun Makineleri

Kartlı Sistem

Kartlı Sistem Oyun ve eğlence merkezleri için tasarlanmış para ve jeton ile çalışmanın önüne geçen bir oyun parkı işletme yazılımıdır. En büyük özelliklerinden biri işletmenizin ay sonu cirosunu en az %40-%60 oranında arttırmasıdır. Bunu gördükten sonra zaten diğer şeylerin  pek önemi  yok gibi,peki böyle  bir ürünün ay  sonu cirolarını arttırmasının karşılığında her ay gideri nedir diye soracak olursanız, gideri yok Kartlı sisteme geçtikten sonra demek istediklerimi gayet ne ve açık bir şekilde anlayacaksınız. Belkide neden daha önce, bu sisteme  geçmedim diyede bilirsiniz.

Kartlı Sistem Modülleri örnekleri

embed debit card system Kartlı Sistem

Sizinde  bildiğiniz üzere, jetonlu oyun salonu işletmek göründüğü gibi kolay değildir.Günün  muhasebesini yapmak  gerekir. Hangi makineden ne kadar jeton çıkmış, en  iyi oynanan makine hangisi ? ne kadar kazanmışız ?  ne kadar jeton satışı olmuş ? giderler gelirler derken, bazı oyun parklarında  bu iş için bile en az 2 kişi  görevlendiriliyor.Jeton satan, jeton sayan muhasebesini tutan kontrol eden vs.

embed Kartlı Sistem

Kartlı sistemde her şey kontrolünüz altındadır. Anlık olarak kasa  takiplerini izleyebilirsiniz.Taki bir akıllı cep telefonunuz varsa bunu gayet kolay bir şekilde mobil olarak ta istediğiniz yerden istediğiniz anda görme ve takip etme şansınız  olduğunu unutmayın. Raporlama ve kasa  takip gelir-gider programı sayesinde hiç bir şekilde kaçak ve ya unutulan bir işlemle karşılaşmazsınız.

Kartlı Sistemler ve Oyun Parkı İşletme Sistemi

 

kartli sistemGeçmişe dönük hesaplarınızı hatırlayın, jeton kanalı ve jeton masraflarınızı, kaybolan jetonları,Kart satışında, sizin işletme kararına bağlı olarak  depozito alabilirsiniz. Genel olarak bu şekilde tercih ediliyor, kartı  iade ettikleri misafire verilen ikram jetonları vs. Bunlar pek göz önüne gelen hesaplar olmasa da toplan da ciddi bir gider olduklarını göreceksiniz.Kartlı sistemde kayıp jeton olayı yok. Makine yuttu olayı yok, misafir  geldi ona  şu kadar adet  verdik olayı yok. Hepsinin detayları  kullanılan saniyesine kadar kayıt altındadır. Kasiyerlere özel Servis kartı verilir, misafirlere özel misafir kartı verilir, kimin ne zaman  ne kadar  hangi makinede  kullandığı raporlarda görülür.Raporlar sadece muhasebe  için geçerli bir durum değildir, grafik olarak raporlamalarda ay sonu veya yıl  sonu genel  makine performanslarına bakılarak , hangi makine ne kadar iyi durumda hangisi iş yapmıyor hepsini görebilir ona göre yeni yatırımlar konusunda sizi aydınlatacaktır.

Oyun Parkı işletme Sistemi

Kartı satın alan müşteri, karta istediği kadar kredi yükleyebilir buda sizin işletmenizin hizmeti vermeden direk olarak kâr etmesi Kartlı Sistem Modülleri Örneklerianlamına geliyor. Böylelikle hem daha  çok ciro hemde müşterilerinizin bir daha ki sefere siz tercih  sebebi oluyorsunuz. Dilerseniz kampanyalar oluşturabilir  çeşitli indirimler hazırlayabilirsiniz bu işlemleri bilgisayarın başına geçerek, ilgili kişi kendi istediği şekilde  ayarlayabilir. Uzaktan yardım seçeneğiyle  her zaman helpdesk ekibi sizin bilginiz doğrultusunda sisteminize  uzaktan bağlanarak gerekli ayar ve  onarımı yapabilmektedir. Müşteri karlarının zarar görmesi kırılması  durumunda  yeni kartla değişimi yapılabilmektedir.

Makinelerin  her birini istediğiniz  fiyat ( kredi ) şeklinde çalıştırmak mümkün. Örneğin x makinesi 1,5  TL ( kredi ) y makinesi 2 TL (kredi) 0,50 yada 3 TL  gibi  oyun başı fiyat  belirleme özelliği vardır.Jetonlu sistemlerde  bu işlemi yapmak için jetona zam yapmanız gerekiyor buda müşterileriniz için pek hoş karşılanmıyor ilk etapta. 1 jetonu 3 yada 5 TL yapmak yerine 1 kredi 1 tl olması çok avantajlı bir durumdur.

embed Kartlı Sistem pos pc

Oyun Parkı İşletme Programları Diğer Yazılımlar İçin Lütfen Burayı Tıklayınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 22 YORUM

 1. Mustafa Büyükbörklü dedi ki:

  İntercard fiyatları hakkında bilgi almak istiyorum

  1. SuperMario dedi ki:

   Mustafa bey merhaba, biz intercard satmıyoruz. Embed ve kendi sistemimiz olan dokunma tik kartlı sistemiz var. Tüm detayları buradan inceleyebilirsiniz. Daha fazla bilgi ve detaylar için telefon da görüşebiliriz.

 2. uğur düner dedi ki:

  iyi günler sizlerde oyun bitiminde hediye bileti veren makinlardan varmı ?

  1. Planet Games dedi ki:

   merhabalar, evet stoklarımızda var.

 3. semih turna dedi ki:

  bu kartlı sistemlerin ücretleri ne kadar. çok fazla görsele ihtiyacımız yok yıkama makinalarında kullanacağız. dış ortamlarda kullanabilirmiyiz. birde yükleme nasıl oluyor detaylı bilgi verirseniz sevinirim saygılarımla

  1. Planet Games dedi ki:

   merhaba, teklifimiz email olarak gönderilmiştir.

 4. yelda kılınç dedi ki:

  iyi gunler kartlı sistem kurulumuyla ilgili fiyat bilgisi alabilirmiyim

  1. Planet Games dedi ki:

   merhaba, hangi kartlı sistemin kurulunu istiyorsunuz ona göre fiyat verelim.

 5. Muharrem önelge dedi ki:

  İyi günler bu sistemi çamaşır makinesi ile çalıştırmayı düşünüyoruz . 1 yükleyici 4 adet okuyucu ve çıkış verici sistem olarak. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim .

 6. Coşkun Zeren dedi ki:

  Kartlı sistemlerle ilgili bilgi almak istiyorum. Ürünlerin tanitimi ve fiyat bilgisi lutfen.

  1. Planet Games dedi ki:

   merhaba coşkun bey, en kısa sürede tarafınıza ulaşım sağlanacaktır.

 7. Volkan Albayrak dedi ki:

  Fiyat alabilir miyim?

 8. Serkan gürevin dedi ki:

  Kartli sistem ps3 kurulumu icin fiyat ve bilgi istiyorum

 9. Mustafa YİĞİT dedi ki:

  Merhabalar: Boz makinaları langırt air hokey atış poligonu rodeo gibi oyun alanımız var aktif olarak tl ile çalışmaktalar kartlı sisteme geçiş maliyeti nedir bilgi verebilir misiniz

  1. Planet Games dedi ki:

   konuyla ilgili iletişim numaranızı paylaşırsanız arkadaşlarımız hemen dönüş yapacaklardır. Tüm sistemler için entegre edebiliyoruz.

 10. Ertan UĞURLU dedi ki:

  Slm 5 adet oyun makinamız var jetonla çalışıyor. Bunu karşıya dönüştürmek istiyoruz. Bu konuda bilgi almak istiyorum.

  1. Planet Games dedi ki:

   merhabalar mail olarak bilgi verildi iletişim numaranızı paylaşırsanız detaylı olarak görüşebiliriz.

 11. Murat OKAT dedi ki:

  Merhabalar ben binanın asansöründe kullanmak istiyorum binanın bodrum dahil 6 adet asansör çağırma düymesi var 100 kart,kart yükleme yazılımı ve 6 katlık kart okuma cihazı maliyeti hakkında bilgi alabilirmiyim

  1. Planet Games dedi ki:

   merhaba konuyla alakalı telefonla dönüş sağlanmıştır.

 12. burak koç dedi ki:

  merhaba;
  öncelikle birkaç sorum olacak
  1)cihazlar üzerinde kredi kullanım miktarını raporlama durumu varmı?
  2) incelediğim kadarı ile 1 kontür maksimum 20 tl olabiliyor bu rakamı bizim belirleme şansımız varmı?
  3) sistemin genel anlamda parçalarına ait fiyat alabilirmiyim?(okuyucular ;yazıcı,kartlar vb.

 13. Adem dedi ki:

  Fiyat bilgisi alabilir iyim

  1. Planet Games dedi ki:

   Merhaba Adem, sistem yerinize göre paketlendirilerek fiyat verildiği için, öncelikle kurulumun yapılacağı yer ile ilgili daha fazla bilgi edinmemiz adına, sizinle iletime geçmemiz gerekmektedir. Ulaşabilmek için telefon numaranızı paylaşırsanız iletişime geçebiliriz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?