SoftPlay Kontrol Sistemi

SoftPlay Kontrol Sistemi Softplay (top havuzu)oyun alanına giriş yapan çocukların sürelerinin takip edilip ücretlendirilmesi maksadı ile geliştirilmiş bir sistemdir. Benzer uygulamalara adapte etme imkanı vardır.
Oyun alanının girişine yerleştirilen turnikenin, giriş – çıkış açma komutları sistem tarafından kumanda edilir. Tahsilat kart da bulunan kredi veya elden yapılır.
Kayıtlar SQL sunucu üzerine kayıt edilir. Müşterilerin isim, telefon, kart numaraları detaylı ve anlık olarak raporlana bilir. Günlük rapor alma ve email gönderme seçenekleri vardır. Ücretlendirme tablo üzerinden kolayca ayarlana bilir. Hafta sonu tarifesi otomatik olarak uygulanır. 7inc dokunmatik ekrana sahip tablet bilgisayar, Windows 10 yazılımı lisanslıdır. Ethernet , wi-fi ve bluetooth özellikleri sayesinde geniş kullanım imkânı sunmaktadır. HDMI çıkışına bağlanan ekranda oyuncu listesi ve fiyat bilgilendirilmesi yapılır.

Kayıt işleminden sonra basılan etiketler emanete alınan eşyalara yapıştırılarak karışmaları engellenir. Çocuğun üzerine yapıştırılan etiket ihtiyaç halinde velisine ulaşmayı kolaylaştırır. Veliye verilen etiket ise hem başlangıç zamanının takibi hem de çocuğu başka birine teslim edilmemesi için kullanılır.

SoftPlay Kontrol Sistemi Müşteri Bilgileri Kayıt Sistemi

Kartlı sistemle ya da normal çalışma: Yazılım kartlı sistemle uyumlu olduğu gibi, kartsız olarak da çalışa bilmektedir.

Müşteri takip ekranı: İkinci ekran çıkışı ile oyun alanı girişine monte edilen monitör üzerinden içeride bulunan çocukların isimleri geçen zamanları ve ücretleri gösterilir.

Etiket baskı: Oyuncu girişi yapıldığında ayarlar bölümünde belirtilen sayıda müşteri bilgileri etiket yazıcısına yazdırılır. Genelde 3 adet alınan bu yapışkanlı etiketler çocuğun çıkardığı ayakkabı ve montuna yapıştırılırken 1 adette çocuğun sırtına yapıştırılmakta dır.

Email gönderme: Günlük hasılat bilgileri mail atılarak kasa sıfırlaması yapılır.

Hafta Sonu Seçeneği: Hafta içi ve hafta sonu olmak üzere 2 adet tahsilat tablosu bulunmaktadır.

Seçenekler bölümünden hafta sonu uygulaması etkin hale getirilir. Bu durumda cumartesi ve pazar günleri 2. Tabloda yazılan değer karşılığı tahsil edilir.

Serbest tahsilat seçeneği: Oyuncu çıkışında alınması gereken değerin kasiyer tarafından girilmesi istenir. Girilen değer karttan veya elden tahsil edildikten sonra çıkış yapılır.

Turnike kumanda: USB terminal üzerinde giriş ve çıkış durumunda turnikeye geçiş verebilecek şekilde 2 adet çıkış bulunmaktadır. Çift yönlü bir turnike ya da farklı 2 turnike kullanılabilir.

Tolerans zamanı: Tabloda belirtilen dakikadan 4 dakika çıkararak ek ücret alınmasını engeller. Örneğin 30 dakikalık bir seansta 34 dakikaya kadar 30 dakika değeri alınır. Geçen zaman 35 olduğunda üst tarifeye geçilmiş olur.

Raporlama: Yapılan işlemler yazılım ile raporlana bilmektedir. Günlük tüm tahsilatların zamanı

Ayrıntıları ve toplam hasılat gösterilir. Ayrıca SE-505 kart sistemimize uyumlu olarak rapor kartına kendi ID numarası karşılığında günlük hasılat raporunu aktara bilmektedir.

Uzaktan takip: İnternet üzerinden anlık takip ve günlük raporlar alına bilmektedir. Yıl, ay, gün filtreleme ile geçmiş bilgiler görüntülenir.

Top Havuzu Soft Play Giriş Kontrolü
Sistem yazılımı konusunda daha fazla bilgi icin lütfen iletişime geçiniz.
Ürün Bilgisi
product image
Verilen Oy
1star1star1star1star1star
Toplan Değerlendirme
5 based on 13 votes
Markası
SoftPlay Kontrol Sistemi
Ürün ismi
Planet Game
01 Ocak 2018

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hızlı Teklif Al

Ürün hakkında sorular yada teklif almak için