Parayla Çalışan Bilgisayar

Parayla Çalışan Bilgisayar Planet Games Otomasyon olarak, Türkiye’de her zamanki gibi sektöründe ilkleri sunmaya devam ediyoruz. Parayla çalışan bilgisayar otomatımız hazır.Parayla Çalışan Bilgisayar kasamızın genel özellikleri aynı diğer özellikleri ise müşterilerimize göre opsiyonel olarak tasarlanıp üretimi yapılmaktadır.

Sofware ve Hardware Özellikleri;

Müşterilerimizin isteğine göre, main board, ( ana kart ) CPU, (işlemci ) RAM, ( Bellek ) ve diğer donanımlar belirlenerek kasanın toplanma işlemi sonlandırılır.

Software ( işletim sistemi ) olarak, herhangi bir işletim sistemi üzerinde kurulu değildir. Windows işletim sistemleri için satın alınması gereken lisans sonrasında yükleme yapılarak teslim edilir.

Linux yada diğer ücretsiz işletim sistemleri taleplere göre ücretsiz olarak yüklenerek teslimi yapılır.

Genel Özellikleri;

ATX Coin Operation ATX Pc Kasası

USB ve Ses Soketleri Çıkışları

500 what Power Supply

Kilitli  Para Kumbarasi

Atılan Parayı Sayan Numaratör

Parayla Çalışan Bilgisayar  otomatının çalışma zamanı ve ne kadar ücret ayarları tarafımızca yapılarak verilir. Dilediğiniz çalışma  şeklini uygulayabiliriz ve daha sonrasında, siz de kolayca ne kadar  jeton yada   madeni para ile  ne kadar zaman çalışmasını isterseniz  değiştirebilirsiniz. Bu gibi teknik konularda 7/24  çekinmeden arama yapabileceğiniz bir teknik ekibimiz vardır.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1