Dans Makinesi

Dans Makinesi : Pump it up prime marka, üretici Andamiro dur.Yeni Pump It Up Prime, Hip Hop, Dubstep, Tekno, Davul N ‘Bass, Pop, K-Pop ve daha birçok popüler şarkı, artı K-POP şarkıları içeren (80) yeni şarkıyla birlikte geliyor. orijinal başlıklar, artı aylık şarkı güncellemeleri ve daha fazla (52) yayınlanacak daha fazla şarkı.

Pump It Up Prime TX Modelleri BÜYÜK 55 ″ LED HD 1080p Monitör ve güçlü 1200 Watt Amplifikatör artı (2) Subwoofer ve (4) Twitters ile birlikte gelir ve seçim için 3.000’in üzerinde adım çizelgesiyle birlikte gelir.

Pump It Up Prime TX (4) standart oyun modları içerir: Yeni Başlayanlar için “Kolay Mod”, Challengers için “Müzik Tren Modu”, Meraklılar için “Görev Modu” ve tüm oyuncular için “Arcade Mode” ve yeni oyuncular için “Temel Mod”, Profesyoneller için “Tam Mod” ve (2) yeni modlar: 13 Adım Seviyesi için “Sıra Modu” ve “Görev Modu” nun güncellemesi olan “Görev Modu”.

Yeni PIU “Online Sıralama Sistemi” ile, oyuncular sıralamalarını ve rakiplerini gerçek zamanlı olarak görebilirler ve oyunculara rekabet edebilecekleri oyuncular için En İyi Puan Sıralaması ve En İyi 10 Adım Tablosu dahil olmak üzere çeşitli kategoriler sunar. Oyuncular USB üzerinden özel dans adımları yapabilir.

PIU Ağı, oyun içeriğinin sık sık çevrimiçi güncellenmesine izin verir; oyun içeriği, internet erişimi sunan alanlar için USB üzerinden de güncellenebilir. Diğer PIU Özellikleri şunları içerir: İngilizce, İspanyolca, Portekizce, Korece ve Çince için çoklu dil desteği.

Ürümüz 2.eldir ve 1 yıl teknik servis garantisi vardır.

Dans Makinesi Resimleri

dans makinesi

Dans Makinesi Videosu

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. Zeynep Üstün dedi ki:

    merhaba evim için düşünüyorum ama fiyat göremedim en kısa sürede bilgilendirirseniz sevinirim

Hızlı Teklif Al

Ürün hakkında sorular yada teklif almak için