Oyun Makineleri Fuarı

Oyun Makineleri Fuarı Türkiye’nin ilk  ve tek eğlence, aktivite, park, rekreasyon  endüstrisi fuarını dördüncü yılındada beklentilerin üzerinde bir başarı ile tamamladık. ATRAX, uluslararası firma katılımları, profesyonel ziyaretçilerin yoğun ilgisi ve önemli iş anlaşmaları ile dördüncü yılında da sektöründe bölgenin önemli bir fuarı olduğunu ispatladı.

Oyun Makineleri Fuarı

Tureks Ekibi olarak, katılımcı ve ziyaretçi sayımızla aynı zamanda kalitemizle ATRAX’ı dünya çapında bilinen ve ilgi gören bir organizasyon konumuna getirmiş olmaktan gurur ve mutluluk duyuyoruz.

ATRAX; eğlence, aktivite, park ve rekreasyon  endüstrisinde büyük projelerin planlandığı Türkiye ve komşu ülkelerin bu sektörde düzenlenen tek ihtisas fuarı olarak ilgili sektör temsilcilerinin uluslararası iş bağlantıları kurabilme, mevcut bağlantıları güçlendirebilme, yeni pazarlara ulaşabilme imkânları bulacakları önemli bir ticaret platformu olmaya devam edecektir.

Sektördeki yenilik ve gelişmelerin takip edilmesinin yanında, ülkemiz üreticilerine ihracat potansiyellerini arttırma fırsatı yaratacak olan ATRAX Fuarı, yurtdışındaki firmalarında Türkiye, Ortadoğu ve Balkanlar pazarına girebilmesinde önemli rol oynamaktadır.

Alanında etkin bir ihtisas fuarı olan ATRAX dünyanın her yerinden çok sayıda profesyonel katılımcı ve ziyaretçiyi İstanbul’da buluşturmaya hazırlanıyor.

14 – 16 Şubat 2019, İFM – İstanbul Fuar Merkezi  9. ve 10. Salon, Yeşilköy / İstanbul – TÜRKİYE

 Detaylı Bilgi ATRAX

Online Davetiye

Online fuar davetiyesi için lütfen tıklayın.

Online Başvuru

Online fuar başvurusu için  lütfen tıklayın.

Ziyaret Saatleri: Açılış: 11.00 – Kapanış: 19.00

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hızlı Teklif Al

Ürün hakkında sorular yada teklif almak için