Parayla Çalışan Xbox

Parayla Çalışan Xbox Parayla Çalışan Xbox Kabini; “Planet Games” tarafından tasarlanıp, işletmelerin hizmetine sunulmuştur.Gününüzde bir çok işletme ve  cafeler de xbox ve playstaion  oyun konsolları saatlik adisyon yada yardımcı PC programları ile kontrol edilerek ticari olarak işletilmektedir.

Bu ticari operasyonun daha  kolay ve daha  hızlı bir  işleyiş haline gelmesi adına, xbox ve playstaion gibi oyun konsollarını para,jeton yada kartlı sistem ile otomatik olarak kontrolü ve çalışmasını sağlamaktayız.

Sadece işletmeler için değil, bu Parayla Çalışan Xbox kabinimizi AVM yada herhangi bir toplu kullanım alanına da stand olarak da koyup, çalıştırmanız mümkün. Herhangi bir personel yardımına ihtiyaç duymadan, oyuncular gelir parayı atar ve sistem otomatik olarak çalışmaya başlar. Ayarlanan süre kadar çalışır ve süre sonunda sistem kendini kapatarak,diğer oyuncular için hazır hale gelir.Yada aynı oyuncu süre bitiminde ek para atarak oyununa kaldığı yerden devam edebilir.

Ürünümüz resimlerde görüldüğü üzere hazır kurulu olarak teslim edilir. Montaj işlemine gerek kalmadan, Power fişini takarak kullanıma hazır hale gelir. Para ve süre ayarları için kullanım kılavuzu vardır. Dilerseniz 7/24 telefon destek hattımızı arayarak bizlerden yardım alabilirsiniz.

Parayla Çalışan Xbox kabinimiz şık ve ekonomik tasarımı ile ticari işletmelerin kullanımına sunulmuştur.Ürünümüzün genel özellikleri;

Parayla Çalışan Xbox

Parayla Çalışan Xbox

  • Para-jeton yada kartlı sistemle %100 uyumludur.
  • Çalışma ücreti ayarlanabilir.
  • Saat dakika  ve saniye  bazında atılan para kadar zaman ayarı.
  • Sayaç özelliği ile atılan paraları hafızasında tutarak muhasebenizi tutar.
  • Opsiyonel olarak Tv yada xbox  zaman bitiminde kapanması ayarlanabilir.
  • 42 inc LED TV Full HD

Daha fazla bilgi ve siparişleriniz için  lütfen bizimle iletişime geçiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. Legen Berk dedi ki:

    fiyat olarak ne kadar isteniyor

Hızlı Teklif Al

Ürün hakkında sorular yada teklif almak için