Parayla Çalışan Oto Yıkama Makinası

Parayla Çalışan Oto Yıkama Makinası :  Oto yıkama makineleri,süpürge ve köpük makineleri nin parayla yada jetonla çalışmasını sağlamak için kullanılan sistemdir. Sistem mantığı şöyle çalışmaktadır;

önceden ayarladığımız kartımıza jeton yada para atıldığı zaman ayarlanan dakika kadar zaman vermektedir. Atılan her jeton yada para için üzerine zaman eklemeye devam etmektedir.Para yada jeton atıldığı zaman role kontaklarına bağlı motor yada kontaktör ayarlanan zaman kadar çalışır ve zaman bitiminde durur. Zamanı gösteren göstergesi vardır. Jeton kanalı na para yada jeton numunesi takılarak çalışır. Bu sistemi alıp kendi makinenize montaj edebilirsiniz. Dilerseniz hazır kutular halinde de alabilirsiniz. Hazır kutu şeklinde olan ürünlerimize buradan göz atabılırsınız.

Parayla Çalışan Oto Yıkama MakinasıParayla Çalışan Oto Yıkama Makinası

Dilerseniz parayla çalışan oto yıkama ve köpük makinası nı tamamen bitmiş halde de satın alabilirsiniz. parayla çalışan oto yıkama makinası bitmiş olarak resmi bu şekildedir. Bitmiş halinin fiyatını öğrenmek için lütfen iletişime geçiniz.Farklı jeton ve para kanalı da stoklarımızda vardır. Detaylı bilgi için lütfen iletişim e geçiniz. Siparişiniz ardından en fazla 2 gün içerisinde ürünü kargoya veriyoruz. Adetli alımlar için lütfen önceden bize bilgi veriniz.

Hazırda olan yıkama sistemleriniz varsa ise onları da para yada jeton ile çalışır hale getirebiliyoruz.Hazır yıkama, köpük makinesi yada oto süpürge sistemleri için özel tasarlanmış otomat sisteminiz  40×30 ebatlarından başlar ve daha büyük metal kutu ebatlarında üretiyoruz.

Parayla Çalışan Oto Yıkama Makinası  Parayla Çalışan Oto Yıkama Makinası

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Daha fazla bilgi ve sorularınız için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

  1. Mehmet Bayram dedi ki:

    Merhaba fiyat öğrenebilirmiyim

    1. Planet Games dedi ki:

      merhaba, ürünler ile ilgili doküman ve fiyat listesi mail adresinize gönderilmiştir.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1