Mekanik Jeton Kanalı

Mekanik Jeton Kanalı  Metal  döküm olarak üretilen bu ürün, mekanik olarak çalışmaktadır. Herhangi bir 12 v gibi çalışma gerilimine ihtiyaç duymaz.Ayarlanabilir jeton yada para bölümü de vidalar yardımıyla küçüklük ve büyüklük oranı ayarlanır.Atılan para yada jeton ayarlanan standartlara uygunsa kabul ederek telli switch i çalıştırır. Telli switch’e bağlı olan ürüne 0,50 ms kadar sinyali gönderir. Telli switch bir nevi buton gibidir jeton yada madeni para atıldığında

Genel kullanım alanları; sulu ortamlar dadır, oto yıkama makinelerinde tercih edilir. Çalışması için herhangi bir elektrik bağlantı gerekmeden swich ile çalışır. 12v-220 v arası gerilimleri tetikleme yapabilirsiniz. sahte parayı kabul etmez madeni paralara göre ayarlanma özelliği vardır. Kullanımı ve kurulumu son derece basit. Kurulum sırasında destek almak iterseniz iletişime geçebilirsiniz. Diğer modeller ve kontrol sistemleri ile ilgili bilgilere de iletişim adresinden öğrenebilirsiniz.

 Mekanik Jeton Kanalı

 Mekanik Jeton Kanalı

Plastik Jeton Kanalı

Aynı mantıkla çalışan, döküm olarak ful plastik malzeme  kullanılmış diğer modelimiz de, plastik Jeton Kanalı dır.
Mekanik_Plastik_jeton_kanal

Metal Jeton Kanalı

Elektrik desteğine gerek kalmadan çalışır, swich yanında gönderilir. Paslanma yapmaz uzun yıllar kullanabilirsiniz. Genelde sulu ortamlar da tercih edilen modeldir. Oto yıkama makinelerinin tamamı bu modeli kullanmaktadır.

mekanik jeton kanalı

Jeton Kanalı butona basarak sinyalini verir. Bu ürün genellikle dış mekan makinelerinde kullanılır. Suya ve dış etkenlere dayanıklıdır, ariza yapmaz mekanik olduğundan herhangi bir elektronik-sel arızaya sebebiyet vermez.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. Fazil dedi ki:

    Merhaba azerbaycana satis yapabiliyomusunuz bana 3 tane lazim metal olaninan ma bakude oturoy nasil alisveris edebiliriz?

Hızlı Teklif Al

Ürün hakkında sorular yada teklif almak için