Langırt Topu

Langırt Topu 28 grm ağırlığında, 34mm ebadındadır. Paket içerisinde 10 adet top vardır. Adetli olarak da satılır. Sınırsız stoklarımız ile aynı gün kargo yapılır. Tüm Türkiye ye 1 iş gün kargo süresinde ulaşır.

garlando-langirt-topuİyi Bir Top Nasıl Olmalıdır?
İster hızlı oyun tarzından keyif alın seçin ister yüksek kontrollü oyundan, kullandığınız top mutlaka sorunsuz bir yuvarlaklığa sahip olmalıdır. Yuvarlak olmayan bombeli bir top langırt oyununu keyifli ve bilinçli bir şekilde oynamanıza engel olacaktır, Ne fazla ağır nede fazla hafif gram da olması da gerekiyor. Garlando markası dünyaca ünlü,birinci sınıf langırt üretici olduğunu bu işle uğraşanların tamamı bilir.Uzun yılların verdiği deneyim ile en stabil oyun için geliştirdiği  topun gram ve ebadı bu üründe sabitlemiştir.
Bu top,  mükemmel yuvarlaklık ve tam ortada konumlandırılmış ağırlık merkezi özelliği ile bizim ön kriterlerimizi geçti.Topun ağırlık merkezinin kürenin tam ortasında olması bu topa quick stop özelliği vermekte ve böylece attığınız pasları yakalamanız çok kolay olmaktadır.

 

Garlando Langırt Topu

Langırt Topu

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

 1. Gamze dedi ki:

  Langirt topunun fiyatı ne kadar

  1. Planet Games dedi ki:

   Garlando Profesyonel 5 Adet Langırt Topu 90 TL
   Yerli ürünler ve benzetme ler adetlere göre değişiyor ortalama tanesi 3/8 TL.

Hızlı Teklif Al

Ürün hakkında sorular yada teklif almak için