Langırt Kartı

Langırt Kartı mız yerli imalat dır, tüm yedek parçaları ve üretimi bizim tarafımızdan garantili olarak sağlanmaktadır. Bir çok model için sorunsuz  olarak installation  işlemi  yapılabilmektedir.Tercihlere göre  kartımızın,  kısırlaştırılmış versiyonları da  vardır. Bu sizin tercihinize göre  değişkenlik sağlamaktadır. En basit kart versiyonumuzda jeton / para  atılır toplar oyuncuya  verilir, topların bitimi sonrası oyun biter. Bir  sonraki versiyon da ise; atılan toplar elektronik skor tablosunda görülür. Hangi oyuncu kaç  gol atmış bilgisi  elektronik display da yazar. Başka bir  versiyon olarak; Atılan goller sonucu sesli  ikaz yaparak gol  seslendirme  yapılır  tabiki elektronik skor göstergesi de vardır. En son  full versiyon langırt kartı ; Oyuna başlamadan  taraflar arası  takım seçilir; gol atan takımın marşı çalar, elektronik skor göstergesinde de atılan goller gösterir.

Langırt Kartı

Langırt Kartı

Bu 3 farklı versiyon seçeneği arasında bir seçim yapabilirsiniz. Bu fiyatları da etkiliyor  bu  yüzden bütçenize ve seçimlerinize göre sizlere seçeneklerimizi sunmaktayız.

İsteğe göre de full  set olarak  kart teslimatımız da vardır. Langırt masanız için tüm gerekli elektronik  parçalar ( skor göstergesi, buton, led, hoparlör, swich, kablo ve diğer ekipmanlar ) tarafımızca temin edilerek sunulmaktadır.

Daha fazla  bilgi için  lütfen  iletişime geçiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hızlı Teklif Al

Ürün hakkında sorular yada teklif almak için