Kiralık Langırt

Kiralık LangırtKiralık Langırt Masa Futbolu Bir çok işletme için ek gelir kazandıran masa futbolu ( langırt ) makineleri hiç bir üçret almadan işletmenize kuruyoruz, Kazanç ortaklığı sistemiyle de içerisinden çıkan parayı paylaşıyoruz.Enerji tüketimi yoktur 12 volt yada elektriksiz olarak mekanik çalışan sistemlerdir. 12 vol elektronik olan sistemlerde sadece 1 led ışık kadar enerji tüketir buda ayda 1 yada 2 tl lik bir fatura olarak görünür. Çay Bahçeleri, Dershaneler, Kolejler, Üniversiteler, Cafe, Halı Sahalar, Spor Kompleksleri, GYM Fitness Salonları ve Kantinler için langırt masa futbol masalarımız mevcuttur. Lütfen aşağıdaki  formu doldurarak bize talepte bulunun.Konuyla ilgili arkadaşlar sizin taleplerinizi inceleyerek en kısa sürede size geri dönüşü telefonla yapacaklardır. Açıklama kısmını ve iletişim bilgilerinizi lütfen eksiksiz ve detaylı olarak yazınız. Sizin açıklamalarınıza göre değerlendirmeye alınacaktır.

Makine kiralama olarak sadece İstanbul içi yapılmaktadır. Lütfen Farklı illerden taleplerde bulunmayınız, İstanbul dışı kiralama hizmeti yapamıyoruz.

Kiralık Langırt Formu

[contact-form-7 id=”3739″ title=”OYUN MAKİNALARI KİRALAMA”]

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM

 1. Yasin Öztürk dedi ki:

  Merhaba! Kiralamak istersek nakliye ve kurulum masrafsız mı oluyor?

  1. Planet Games dedi ki:

   merhaba, kurulum gerekmiyor,tak çalıştır olarak teslim.

 2. Bayram Yılmaz dedi ki:

  Merhaba biz yeni bir sistemle iş kuracağız langırtta.Langırtı paralı diğildr turnuva usulunde yapıcağız okul vb. Yerlerde sizden kar ortağı yerine masaları günlük veya haftalık üzerinden kiralayacağız acaba kiralama ücreiti ne kadar cevabınızı bekliyorum

  1. Planet Games dedi ki:

   merhaba,firma ve iletişim bilgilerinizi bize iletirseniz size özel bir teklif hazırlayabiliriz.

Hızlı Teklif Al

Ürün hakkında sorular yada teklif almak için