Duşmatik

Duşmatik olarak adlandırdığımız “parayla çalışan çalışan duş” sistemidir. Ülkemizde  ve dünyada, son zamanlarda yoğun olarak ilgi gören parayla çalışan sistemleri, Türkiye’de üreten fikir ve patent haklarının sahibi olarak, ( Planet  Otomasyon ) her zamanki gibi  siz değerli müşterilerimize  ilkleri sunmaya devam ediyoruz.

Duşmatik

Bilindiği üzere sahil işletmecileri, otel ve benzeri alanlar da en büyük sorunlarından biride müşterilerin kullanımı  için duş yerleridir. Hem işletmenizin su giderlerini karşılar hemde ek kazanç sağlamaktadır. Bu sistem sayesinde de  misafirlerinize  daha kaliteli bir hizmet sunmuş olursunuz.

Ayrıca hazır kurulu bir duş sisteminiz var ve bu sistem normal olarak çalışıyor ise,para yada jeton ile çalışır hale de getirebiliriz.

Kullanıma hazır olan duş sisteminize parayla çalışan otomat sistemimizi montaj ederek hızlı bir şekilde kullanıma  hazır hale gelmektedir.

Duşmatik Otomatı

duimatik

%100 su geçirmez metal kabin, ister kağıt para ile, ister madeni para yada işletmenize özel jeton ile çalışmaya hazırdır. Süre ve çalışma ücreti ayarlanabilir. Ekranda kalan zaman göstergesi vardır ayrıca zaman bitimine yakın bir sürede sesli  uyarı sistemi ile de kullanıcıyı süresinin azaldığını bildirir.

Daha fazla bilgi ve detay için  lütfen bizimle  iletişim e geçiniz.

Ürün Bilgisi
product image
Toplan Değerlendirme
5 based on 7 votes
Markası
Otomatx
Ürün ismi
Duşmatik
Fiyat
USD 500
Stok Bilgisi
Pre-Order Only

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hızlı Teklif Al

Ürün hakkında sorular yada teklif almak için